Ara

Üyelik


Ücretsiz ilan verme

takasdepo.com'da üyelik oluşturduktan sonra sitede yer alan tüm kategorilerde ücretsiz ilan verebilirsiniz. İlanlarınıza fotoğraf, video gibi görsel malzemeler ekleyip daha etkili bir sunum oluşturabilir, ilanınız sayesinde size kolayca ulaşacak alıcılarla başarılı alışverişler yapabilirsiniz.

Diğer üyelerle mesajlaşma

Siteyi ziyaret eden diğer alıcı ve satıcılarla mesajlaşmak size alışverişinizi yapacağınız ürünle ilgili bilgi paylaşımı imkanı sunar. Tüm takasdepo.com kullanıcıları mesajlaşmak istedikleri kullanıcılarla ilan detay sayfalarındaki ve üye profil sayfalarındaki 
"Mesaj Gönder" butonu yardımıyla mesajlaşabilirler.

Favori ilanlarınızı ve aramalarınızı kaydetme

takasdepo.com üzerindeki tüm ilanları, satıcıları, kategorileri ya da yapmış olduğunuz arama sonuç sayfalarını favorilerinize ekleyerek bu sayfalardaki güncellemeleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu sayfalardaki tüm güncellemelerle ilgili size anında bilgi verilmesini talep edebilirsiniz.

İlan habercisi

takasdepo.com'da verdiğiniz ilanlarla ilgili alıcılar tarafından yapılan işlemlerden; favorilerinize kaydettiğiniz ilan, satıcı, kategori ya da arama sonuçlarında gerçekleşen değişikliklerden"Takip Ettiklerimden" ile anında haberiniz olur. Favorilerinizle ilgili ayarları "Takip Ettiklerim" sayfanızdaki favoriler bölümünüzden düzenleyebilirsiniz.

İlanları mobil servisler ve sosyal ağlar yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşma

İlan detaylarını incelerken bu bilgileri bir arkadaşınızla ya da bir sosyal ağ (Facebook, Twitter, FriendFeed) üzerinden paylaşmak mı istediniz? Yapmanız gereken tek şey ilan detay sayfalarının sol alt köşesinde yer alan "Paylaş" butonuna tıklamak ve e-posta ile gönderim ya da bir sosyal ağ sağlayıcısı seçmek.