Ara

Takas Puanlarımı Nasıl Kullanabilirim?

 

 

TAKAS PUANLARIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

Kazandığınız Takas Puan'ları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Takas Puan'larınızı harcamak için alt-üst limit bulunmamaktadır.  Bu logoyu gördüğünüz tüm ürünlerde takas oranı kadar ödemeyi Sistem Barter Takas Çeki veya Takas Puanlarınızla yapabilirsiniz.

Takasdepo’da biriktirmiş olduğunuz Takas Puan'larınızı, takaslı ürünlerin satın almasında takas oranı kadar kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Takas Puan'larınızı 'da ister kendi hesabınıza, isterseniz başka bir arkadaşınızın hesabına da aktararak da Puan Transferinizi yapabilirsiniz.


PUAN TRANSFERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Puan transferini gerçekleştirmek için; Üye Girişi yaptıktan sonra, Üye Profilim Kısmında Yer alan Puan Transfer bölümünden puan aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Takasdepo'da yapacağınız alışverişlerde Ürünün fiyatı Takas Puanlarınızdan az ise, Takas Puanlarınızla ürünü satın alıp, satıcıya hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

 

*Takas Puan’ larınızı kullanırken veya Mixoon’ a transfer ederken kullandığınız Takas Puan’ ın  %10 + KDV' sini hizmet bedeli olarak ödemeniz gerekmektedir.


Siz de takaslı alışverişi deneyin, alışverişte 3. Boyutun keyfine varın!

*Daha detaylı bilgi için 0212 465 36 50 - 0212 465 62 94 numaralı telefondan Operasyon Bölümümüz ile irtibata geçebilirsiniz...