Ara

Nasıl Mağaza Açabilirim?

takasdepo.com’da mağaza açmak için üye olmanız yeterli olacaktır. Eğer takasdepo.com üyesi değilseniz, hemen üye olmak için ana sayfamızdaki üye ol butonuna tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz.

takasdepo.com’a üye girişi yaptıktan sonra ilk olarak Mağazalar Anasayfasına gidip, bu sayfadaki "Mağaza Aç" linkine tıklayınız.   
Gelen sayfada, mağaza açarak yararlanabileceğiniz avantajları içeren bir tanıtım sayfası göreceksiniz. Sizin için faydalı olacağını düşündüğümüz bu bilgileri okuduktan sonra. “Devam” butonuyla bir sonraki sayfaya geçtiğinizde, “Paket Seçimi” sayfası gelecektir.


Paket seçimi sayfasında, mağazanızda satışa sunacağınız ürünlerle ilgili kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz kategorinin bulunduğu paketi işaretleyerek “Devam” butonuna tıklayınız.
Bir sonraki adımda mağaza türünü belirleyeceğiniz “Mağaza Tipi” sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada “Standart  Mağaza” ve “Süper Mağaza” olarak sunulan 2 mağaza tipinden, sizin için uygun olanı işaretleyip “Devam” butonuna tıklayınız.


Ardından gelen sayfada “İçerik” bölümü yer alacaktır. Bu bölüme;   

Mağazanızın adını,

Mağaza tanıtım yazısını,

İletişim bilgilerinizi,

Mağaza alt domain isminizi


girebilir, varsa mağazanızın logosunu yükleyebilirsiniz. Ziyaretçilere olumlu bir etki bırakabilmek için, bu bölüme gireceğiniz bilgilerin doğruluğu ve niteliği önemlidir. Gerekli bilgileri girdikten sonra “Devam” tuşunu tıklayınız.


Karşınıza gelen “Dopingler” bölümünde; mağazanızın diğer mağazalardan farklılaşarak öne çıkmasını, ilanlarınızın daha kısa zamanda daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacak mağaza doping seçenekleri gelecektir. İhtiyacınıza göre “Anasayfa Mağaza Vitrin” veya “Kategori Mağaza Vitrin” olarak sunduğumuz iki dopingten istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Size uygun olan ödeme seçeneği ile (Kredi Kartı, Havale/EFT, Posta Çeki), ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Tüm bu aşamaları tamamladığınızda, mağazanız işlem yapmaya hazır duruma gelecektir. Mağazanızla ilgili verdiğiniz bilgilerin doğruluğu ve mağaza içeriğinizin uygunluğu takasdepo.com tarafından kontrol edilip onaylandıktan hemen sonra mağazanız aktif duruma gelecektir.


Onay işleminden itibaren, tüm takasdepo.com ziyaretçilerinin gezebileceği, güvenle satış yapabileceğiniz bir mağazaya sahip olacaksınız.