Ara

Mağaza Açmanın Avantajları

 

takasdepo.com'da satmak istediğiniz tüm ürünleri, size özel bir mağaza sayfası yaratarak portalın milyonlarca kullanıcısına tanıtma imkanı bulabilirsiniz. Geniş bir kitleye ulaşan takasdepo.com’da yer alarak marka bilinirliğinize de olumlu katkı sağlarsınız.


Arama sayfalarında ilanlarınız listelendiğinde, yanlarında mağaza ikonu bulunacaktır. Herhangi bir ilanınıza ulaşan bir alıcı, bu ikona tıklayarak mağazanıza girebilir, tek bir ilanınızla mağazanızdaki tüm ürünlere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir.


Mağaza açtığınızda firmanıza özel bir web sayfasına sahip olacaksınız. (magazanizinadi.takasdepo.com). Bu özel alanda firmanıza ait kurumsal bilgilerinize ve logonuza yer verebilir, hayal gücünüz doğrultusunda farklı temalar kullanarak görsel zenginliğini artırabilir, mağazanızın sayfasını dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Bu sayede alıcıların ilgisini çekip, sizi tercih ederek alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.


Mağaza sahibi olmanız alıcıların size olan güvenini arttıracaktır. Mağazanızın sağladığı bu güvenle satış hacminizi yükseltebilirsiniz.
Firmanızda görevli diğer çalışanlarınızı da mağazanıza kullanıcı olarak atayabilirsiniz. Böylece her çalışan kendisine tanınan yetkiler çerçevesinde mağazanıza ilan ekleme, güncelleme, görsel değiştirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir ve sizin iş yükünüzü hafifletebilir.