Ara

Sıkça Sorulan Sorular (Sss)

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

 

 

 

takasdepo.com alıcı ve satıcıların elektronik ortamda ticaret yapabildikleri bir platformdur. Aklınızda soru işareti uyandıran her türlü bilgiyi buradan arayabilirsiniz.

 

 

Ücretsiz ilan verme

takasdepo.com'da üyelik oluşturduktan sonra sitede yer alan tüm kategorilerde ücretsiz ilan verebilirsiniz. İlanlarınıza fotoğraf, video gibi görsel malzemeler ekleyip daha etkili bir sunum oluşturabilir, ilanınız sayesinde size kolayca ulaşacak alıcılarla başarılı alışverişler yapabilirsiniz.

Diğer üyelerle mesajlaşma

Siteyi ziyaret eden diğer alıcı ve satıcılarla mesajlaşmak size alışverişinizi yapacağınız ürünle ilgili bilgi paylaşımı imkanı sunar. Tüm takasdepo.com kullanıcıları mesajlaşmak istedikleri kullanıcılarla ilan detay sayfalarındaki ve üye profil sayfalarındaki 
"Mesaj Gönder" butonu yardımıyla mesajlaşabilirler.

İlanları mobil servisler ve sosyal ağlar yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşma

İlan detaylarını incelerken bu bilgileri bir arkadaşınızla ya da bir sosyal ağ (Facebook, Twitter, FriendFeed) üzerinden paylaşmak mı istediniz? Yapmanız gereken tek şey ilan detay sayfalarının sol alt köşesinde yer alan "Paylaş" butonuna tıklamak ve e-posta ile gönderim ya da bir sosyal ağ sağlayıcısı seçmek.