Ara

Ödeme Güvenliği

 

takasdepo.com' da yapılan tüm işlemleriniz, en etkin ağ ve internet güvenliği sistemi olan SSL güvenlik sertifikaları altyapısı üzerinden gerçekleştirilmektedir.


Herhangi bir web browser (tarayıcı-pencere) açtığınızda, bu browser üzerinden yaptığınız tüm işlemler (şifre girişi, ödeme, kredi kartı bilgileri, hesap takibi vs.) SSL sunucu sertifikası tarafından üçüncü şahıslara karşı kapatılır, şifrelenir.


Bu süreç güvenli e-ticaret altyapısının sorunsuz işlemesi için şarttır. takasdepo.com’a giriş yapmanızdan itibaren, giriş yaptığınız browser üzerinden SSL sunucusuna (takasdepo.com sertifika yetkilisi Network Solutions sunucusudur) bağlanmış olacaksınız.


Bu sunucu, alıcı ve satıcılar arasında geçen tüm iletişim ve ödeme bilgilerini, kredi kartlar üzerinden veri akışını şifreler.Kriptolama denilen bu süreçle, SSL sunucusu bilgileri en güvenli şekilde karşı tarafa taşır. Bu veriler, erişilmesi çok güç bir güvenlik tabanında şifrelenmiş olarak korunur, saklanır. 128 bit’lik şifreleme teknolojisi bu güvenlik sisteminin temelini oluşturur, bu tür bir şifrelemenin kırılması olanaksızdır.


Özetle, takasdepo.com sitesi içinde yapacağınız tüm işlemler, veri akışında en küçük sızmaya yer vermeyecek ölçüde sağlam bir güvenlik ağıyla korunmaktadır.