Ara

Ürün Alırken GET'in Avantajları

Avantajları Nelerdir ?

Güvence:

takasdepo.com Güvenli e-Ticaret (GET) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız ve Takas Puanlarınız güvence altındadır, risk almazsınız. Satış gerçeleştikten sonra satıcı belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir bir kargo bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme ve Takas Puanlar  Güvenli e-Ticaret (GET) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli e-Ticaret (GET) havuz hesabından geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek ilgili süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Ödeme:

Ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeyi üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

Ürün Takibi:

Satınalmış olduğunuz ürünler satıcı tarafından kargoya verildiğinde üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.